Weekend 1 (Welpen meiden)

Geplaatst op 29 okt door Manon

Het eerste weekend van het seizoen, waarbij we de nieuwe welpen meiden welkom heten met de installatie en... ontgroening! Nu horen ook zij er echt bij!

Verder hebben we het weekend onze eigen keukens gepionierd waar de welpen meiden 's avonds zelf op deden koken. Maar voordat ze konden gaan koken moesten ze zelf de boodschappen doen. De welpen meiden werden gedorpt in een speeltuin en moesten van daaruit de supermarkt zoeken voor de boodschappen. In de avond hebben ze nog een bosspel gedaan en marshmallows geroosterd bij het kampvuur.

De volgende dag zaten we in de Halloween sferen. Iedereen heeft zijn eigen pompoen uitgehold en een gezichtje gegeven. Het was wel een beetje een rotzooi, maar het resultaat mag er zijn.

We sloten het weekend af in het wijboschbroek met een boswandeling en nog wat spellen. 

Foto's