Contactgegevens

Bestuur Scouting Schijndel:

Voorzitter:P. van den Elshoutvoorzitter@scoutingschijndel.nl
Penningmeester:D. Verhagen-vd Westelakenpenningmeester@scoutingschijndel.nl
Secretariaat:M. van Doornsecretariaat@scoutingschijndel.nl
Ledenadministratie:A. van Doleweerdledenadministratie@scoutingschijndel.nl
Speltakcoördinatoren:A. van DoleweerdBevers, Welpen en Welpenmeiden
J.CornelisVerkenners en Gidsen
J. OpheijRowans, Sherpa's en Pivo's
Bestuursleden:D. Habrakenbestuur@scoutingschijndel.nl
R. Hopstakenbestuur@scoutingschijndel.nl

Ondersteuningsteam Scouting Schijndel:

Gebouwverhuur:M. van Engelandverhuur@scoutingschijndel.nl
Gebouwbeheer:T. Wouters
B. van den Heuvel
R. van Nistelrooij
Website en materiaalbeheer:W. van der Heijdenmateriaalbeheer@scoutingschijndel.nl
J. van Liempdmateriaalbeheer@scoutingschijndel.nl
Vertrouwenspersonen:C. Sickingvertrouwenspersoon@scoutingschijndel.nl
M. van de Venvertrouwenspersoon@scoutingschijndel.nl

Adresgegevens

Postadres:
Postbus 162
5480 AD Schijndel
Bezoekadres:
Smaldonkstraat 10
5482 KE Schijndel
Emailadres algemeen:
info@scoutingschijndel.nl
Coordinaat Scouting Centrum
51.620530, 5.446870 (gr. decimaal)
N51°37'14", E5°26'49" (gr, min, sec)

Links

Downloads

Materiaallijst Scouting Schijndel (voor aanvraag van kampeermaterialen)
Materiaallijst Scouting Schijndel