Plusscouts Weekend 2014 (PlusScouts)

Geplaatst op 25 mei door Jose

Zaterdag: Voor de verandering vertrokken de PlusScouts dit jaar op de fiets! naar een nog onbekende bestemming.

Tijdens een mooie lange tocht, in het zonnetje, kwamen we bij de Kildonkse Molen. Waar het tijd was voor een rondleiding en een terrasje. Daarna vertrokken we met de kano over de Aa. Na een mooi stuk kanoën, en een terrasje voor de dorst, verder op de fiets naar de eindbestemming: Berlicum.

Tijd voor BBQ en kampvuur, deze duurde tot in de late uurtjes.

Zondag: Na het ontbijt vertrekken naar Kasteel Heeswijk voor een terrasje en een rondleiding. Leuk om es wat meer geschiedenis van het Kasteel te weten te komen. Na de lunch op de fiets richting Loosbroek voor een potje beugelen. Jeroen en John gefeliciteerd met de overwinning.

Een geslaagd sportief en cultureel weekend! Organisatie Pieter en Gerard bedankt.

 

Foto's