Zomerkamp Bentveld 2016 (Verkenners 3)

Geplaatst op 30 jul door Roy

Wat een fantastisch zomerkamp. De hele week is gestreden over land en over zee. Na een jaar lang voorbereiden op deze eindstrijd van een week werd de patrouille van Anthony de uiteindelijke winnaar.

Dit ging natuurlijk niet zonder slag of stoot. Door verschillende activiteiten te ondernemen gedurende de week kon er elke avond legers verdiend worden. Met deze legers konden de verkenners op de grote VOC landkaart hun landen veroveren.

De verkenners hebben verschillende activiteiten ondernomen. Een keer bij de zee geweest om de eigen gemaakte vliegers te testen. En om het sport en spel programma te volgen. Op woensdag lekker naar het zwembad geweest in Hoofddorp. Tijdens hike de prachtige omgeving van Zandvoort verkend en de stadswandeling vond plaats in het altijd mooie Haarlem.

Veel gezien veel gedaan.

Een superkamp.

Greetz 

Staf V3

 

Foto's