Prijswinnaars Worstenbroodjes actie 2015 (Verkenners 3)

Geplaatst op 02 dec door Roy

Het einde van onze worstenbroodjes actie verkoop zit er op.      

Na weken actief langs de deuren gaan om heerlijke worstenbroodjes te verkopen was het vandaag tijd voor de prijsuitreiking. De verkenners hebben stinkend hun best gedaan om zoveel mogelijk worstenbroodjes te verkopen. We hebben bijna 4000 worstenbroodjes verkocht!

Dit jaar hadden we maar liefst 2 prijswinnaars. Stein & Gijs waren samen goed voor een verkoop van +-1200 worstenbroodjes. Zulke aantalen en inzet kan niet ongezien blijven.Daarom voor de heren prachtige prijzen die ze tijdens hun scouting cariere nog vaak nodig zullen hebben. 

Wij als team willen de verkenners bedanken voor hun inzet!

Mede mogelijk gemaakt door: 

www.alltactical.nl & Bakkerij Doomernik

 

Foto's