Ouder-zoon weekend 2014 (Welpen 2)

Geplaatst op 24 mei door

Het ouderzoon weekend van de welpen 2 begon op de markt in St. Michielsgestel. Vanaf dat punt begon de route naar Vught. Ieder groepje kreeg een kuiwagen mee en op iedere post was er wel iets te doen. Van een kruiwagenrace tot een oversteek op de Eschestroom met een bootje!
Op het kampterrein aangekomen was er een heerlijk appeltje en kon iedereen eventjes uitpuffen. Daarna waren er divere spelen met ballonnen op het veld. 
Tijd voor avond eten; een heerlijke BBQ. Terwijl de vaders aan het afwassen waren hadden de kindern verplichte rust. Om vervolgens te gaan kwartetten in de bossen. Toen het donker werd is er nog een nachtspel gespeeld. En heeft iedereen kunnnen genieten van een mooi kampvuur. 


De volgende ochtend kon er al lekker buiten worden ontbeten. Voor de ochtend was er een quiz. Bij deze quiz werden er niet alleen vragen beantwoord maar er werden ook liedjes geraden van tv programma's. Om vervolgens een potje te bridse buldog te spelen. En touw te trekken tegen elkaar. 
In de middag werd er nog fanatiek gehandeld in het bos. 

Foto's