Weekend oktober 2015 (Welpen 1)

Geplaatst op 25 okt door Falco

Tijdens dit eerste weekend hebben wij weer heel veel activiteiten gedaan rondom het scoutinggebouw in Schijndel!

Met Halloween in het vooruitzicht werd het weekend op vrijdagavond afgetrapt met het maken van pompoenen. Het resultaat hiervan was een kampvuurcirkel die gevuld werd met meer dan 20 verschillende pompoenen.
Zaterdag is er in de ochtend een bezoek gebracht aan oertijdmuseum De Groene Poort: dino's bekijken, een speurtocht doen, het opgraven van skeletten van dinosauriers en uiteindelijk naar huis gaan met een echte haaientand! Vervolgens in de middag druk in de weer geweest met karton, om met verschillende teams een zo groot mogelijke hut te bouwen. Ook werd nog de super crazy muziek bingo gespeeld en uiteraard kon het kampvuur op het einde van de dag niet ontbreken.
Zondagochtend werden de eerste voorbereidingen getroffen voor de jaarlijkse kerstmarkt. Alle kinderen hebben een hele mooie fakkel gemaakt, waarna iedereen alweer werd opgehaald.

Het is een druk, maar vooral erg leuk weekend geweest!

Foto's