Regio Winter Expeditie (Rowans)

Geplaatst op 27 jan door Wilko

De Rowans hebben in het weekend van 26 en 27 januari deelgenomen aan de Regio Winter Expeditie met als thema Project X-Plo.

Na de avond ervoor de routetechnieken nogmaals aan elkaar uitgelegd te hebben, gingen ze samen met Rowans en Sherpa's van andere groepen uit de regio op pad voor een tocht door het winterse landschap.

De start was rond 8.30 uur in Linden en via een aantal posten eindigde de tocht aan het eind van de middag bij Scouting Mill.

's Avonds werd er een actief spel gespeeld en werd de film Project X gekeken. Na een korte nacht en het ontbijt bleek dat ze helaas niet in de prijzen waren gevallen en de wisseltrofee dus niet mee naar Schijndel ging. Volgend jaar weer een nieuwe kans tijdens de RWE 2014.

Rowans 1 bedankt Jeroen Opheij van Rowans 2 voor zijn hulp bij deze RWE.

Foto's