Opendag

Geplaatst op 11 jun door

Laat jij je uitdagen?

Iedereen tussen de 5 en 23 jaar oud kan jeugdlid van Scouting worden. Scouting biedt kinderen en jongeren een actieve en uitdagende invulling van hun vrije tijd. De activiteiten die scouting Schijndel doet zijn niet alleen leuk, maar ze dragen ook bij aan de persoonlijke ontwikkeling van kinderen en jongeren. Het is een afwisselende en leuke vrijetijdsbesteding.

Scouting is echt iets voor jou als je houdt van gezellige en avontuurlijke dingen doen. Het mooie van scouting is, dat je niet iedere week hetzelfde doet. De activiteiten binnen Scouting Schijndel zijn daarom zeer afwisselend, maar een ding is zeker: het is altijd gezellig en avontuurlijk!

Lijkt scouting je leuk, meld je dan nu aan voor het nieuwe seizoen.

Kom gerust kijken op 27 juni van 09.30 tot 11.30 uur hoe het eraan toegaat! De bevers, welpen2, welpen meiden en verkenners geven op deze morgen een goede indruk wat er bij scouting Schijndel gedaan wordt. Het scoutinggebouw ligt aan de Smaldonkstraat 10 in Schijndel. 

Foto's