Nieuwjaarsreceptie 2014

Geplaatst op 04 jan door Wilko

Op zaterdag 4 januari 2014 werd de jaarlijkse Nieuwjaarsreceptie gehouden op ons Scouting Centrum. Het thema was dit keer Western. Bij binnenkomst kwam je in heuse Saloon terecht die sfeervol was aangekleed. Tijdens de openingsspeech van Mark van Engeland werd afscheid genomen van José van Helvoort en Debbie Vegter-Boetzkes. Zij werden bedankt voor hun inzet voor de vereniging. Daarnaast werden er waarderings/stimulerings-insignes uitgereikt aan Jacqueline Frenken (brons), Jolanda Alvenaar (zilver), Rob van Nistelrooij (goud), Judith van Nistelrooij (goud) en Dennis Mordang (goud). Zij hebben afgelopen ja(a)r(en) laten zien dat zij een voorbeeld zijn voor anderen en we hopen dat zij door deze stimulans nog jaren voor onze vereniging actief zullen blijven. Daarna werd de bar geopend en kon eenieder die daar belangstelling voor had proberen om de rodeostier te bedwingen. Hieronder een kleine foto impressie van de avond.

Foto's