Kerstmarkt 2013

Geplaatst op 08 dec door

Zondag 8 december was er de kerstmarkt, deze werd gehouden in het scouting gebouw aan de Smaldonkstraat. De jongste speltakken (Bevers, Blauwe Scouts, Welpen1, Welpen 2 en Welpen Meiden) verkochten daar allerlei producten. Producten om van te snoepen: koekjes, appelflappen, muffins. Producten die zij zelf hadden gemaakt: klompen met eikeldopjes, pindasnoeren, fakkels, vuurpotten, kerstmannetjes, vogelvoer. En natuurlijk niet te vergeten; de producten om je huis en kerstboom te versieren zoals; kaarsen, kerststukjes, 2e handskerstspullen met oa kerstballen, kerstverlichting en kandelaren. En voor het eerst was er het enveloppen trek spel, dat was een succes! 

De jeugdleden hebben goed hun best gedaan en de sfeer was geweldig!

Goed gedaan allemaal!

Wij wensen iedereen prettige feestdagen. En tot volgend jaar…..

   

Scouting Schijndel

Bedankt de volgende sponsoren

Van de kerstmarkt 2013

       
Plus Eijkemans Slijterij De Graaf Top 1 Toys Smederij van Thiel
Bakkerij Bart Albert Heijn HW Autoservice Twan Vissers verf & wand
Vorstenbosch Hoveniers Alvino De Koning Electro World
D’n Overkant Tuinbedrijf Schel De KomEet Heerkens verlichting
Mobizon Feesterij ’t Tunneke Kerstbomen van v. Hessel inHout
Cafetaria de Kafmolen Kerstbomen van v. Esch Snackbar Jopie Wax Art Studio
Spar Jan Heeren Hout-doe De Lindeboom Pets place

Foto's