Nieuwjaarsreceptie 2013 'Laat je uitdagen!'

Geplaatst op 05 jan door Jose

De Nieuwjaarsreceptie van Scouting Schijndel was weer een geslaagd feest. De organisatie mag trots zijn op de grote opkomst en de juiste sfeer.

Na de gebruikelijke terug- en vooruitblik werden de vrijwilligers die afgelopen seizoen helaas gestopt zijn bedankt. Henk, Mark, Addy, Walter, Thijs, Berend-Jan en Ad: nogmaals bedankt! Ook zijn de jaarlijks terugkerende Scouting Awards weer uitgereikt. Dit jaar 2x brons (Anne en Philip) en 2x zilver (Rachel en Perry) Gefeliciteerd! Jullie inzet voor onze vereniging is een voorbeeld voor velen.

Na dit officiële gedeelte was het 'Scouts-Café' geopend. Iedereen mocht elkaar uitdagen met verschillende 'café'-spellen, o.a. flipperen, poolbiljart, kaarten, darts enz enz. Uit de volledig ingevulde en ingeleverde spellenkaarten werden 3 winnaars getrokken. Zij kregen een leuke prijs. Er werd nog tot in de kleine uurtjes doorgefeest.

Foto's