Weekend 26&27 oktober (Sherpa's)

Geplaatst op 26 okt door Kristel

Sherpaweekend!!Om 9 uur moesten we verzamelen. Met de hele groep fietsten we naar Deurne. Bij aankomst aten we allemaal even iets zodat we snel de tenten op konden gaan zetten. We hebben memory gedaan als middag programma. Gezamenlijk hebben we lekker gekookt. Zelfgemaakte tomatensoep en lekkere kleine pizza boven het kampvuur. Toen alles was opgeruimd stapte we weer op de fiets richting het poolen. 's Avonds hebben we lekker met z'n allen rond het kampvuur gezeten. Na een lange nacht werd iedereen weer wakker. Het regende heel hard. Na het eten gingen we onze tenten afbreken en spelletjes doen en daarna terug naar het scoutinggebouw in Schijndel. Helaas was ons kamp toen al weer afgelopen. Het was super! Groetjes Femke

Foto's