Zomerkamp Zeewolde 2013 (Sherpa's)

Geplaatst op 27 aug door Kristel

Sherpa Kamp 2013

Dit jaar was ons kamp in Zeewolde. Het thema was Kolonisten van Catan. Wij hebben daar veel leuke activiteiten gedaan. De zaterdag toen we aankwamen hebben alles opgezet en ’s avonds de omgeving verkend. De zondag sport en spel. De maandag ’s middags het spel van kolonisten gespeeld en ’s avonds zijn we gaan karten, dat was echt super leuk!! Dinsdag zijn we heel de dag op het kampterrein gebleven. Woensdag zijn we naar een eiland gevaren en hebben we overnacht. Donderdag zijn we weer terug gevaren. Vrijdag zijn we naar Amsterdam geweest en hebben een Whats-app tour gehad, ’s avonds zijn we naar een pannenkoekenhuis waar het onbeperkt pannenkoeken eten was. In een paar woorden zsamengevat was het een super leuk kamp!!

Foto's