Ouder-zoon weekend 2014 (Verkenners 3)

Geplaatst op 12 apr door

De verkenners en ouders begonnen het weekend op het scouting gebouw in Schijndel. Ze fietste vervolgens door naar de Zegewerp in Gestel waar ze begonnen aan bouwen van vlotten. Na dat iedereen hard had gewerkt was het tijd voor een boterham, om daarna te water te gaan. Alle vlotten waren stevig en iedereen was er klaar voor om de tocht te beginnen. Na ongeveer 2,5 uur te hebben gevlottert onder het genot van een heerlijk zonnetje was iedereen bij de uitstap plaats in Halder aangekomen. Tijdens het avond eten hebben we mogen genieten van de bami met saté. Als avond programma hebben we een actieve ranja quiz gehad.

De volgende ochtend was iedereen er weer vroeg uit voor een actieve dag. We hebben na het ontbijt een potje slagbal gedaan waarbij de ouders tegen de verkenners streden. Dit werd natuurlijk gewonnen door de verkenners! Aan het eind van de middag hebben we nog levend stratego gedaan in de bossen. Na dit spel zat het weekend er al een heel eind op en was het tijd om weer richting het scouting gebouw te fietsen om het weekend af te sluiten.

Foto's