Najaarsweekend 2014 (Rowans)

Geplaatst op 08 nov door

Van 7 t/m 9 november vond het Najaarsweekend plaats. Op vrijdagavond werden een aantal spellen gedaan in het "Wie is de Mol" thema. Op zaterdag vertrokken we naar het Scouting labelterrein in Austerlitz op de Utrechtse Heuvelrug. Nadat de tenten waren opgezet werd een bezoek gebracht aan de pyramide van Austerlitz. Na de BBQ werden de Rowans op eigen verzoek gedropt in de buurt van Zeist om daarna zelf de weg terug te vinden naar het kampterrein.

Op zondagmorgen werd er geklommen bij de indoor klimmuur in Utrecht, waarbij het vertrouwen in elkaar werd getest doordat de Rowans zelf de mede-Rowans moesten zekeren.

Na het klimmen werd er nog uitgebreid geluncht op het kampterrein, waarna de tenten werden afgebroken en ingeladen.

Foto's