Excursie Ambulance Uden (Verkenners 2)

Geplaatst op 11 feb door Arjan

Vandaag zijn we met onze verkenners op weg gegaan naar Uden, voor een hele leerzame en leuke excursie onder leiding van Claudia. Aangezien Claudia werkzaam is als ambulancechauffeur kon ze een hele hoop vertellen over hoe het allemaal in zijn werk gaat met de ambulance. 

De hele ambulancepost is doorgenomen, van de auto's tot en met het kleding en medicijnmagazijn. Ook kon er gekeken worden in de 'woonkamer', waar men normaal zit te wachten tot er een oproep komt, of waar men druk bezig is met studeren achter de computers.

De verkenners vonden het allemaal razend interessant en leerzaam, er komt best nog wel wat kijken allemaal bij het werk van de ambulance!

 

We willen Claudia dan ook van harte bedanken voor de leuke excursie en ook de ouders van Cees en Zjivago voor het meerijden naar Uden!

Groetjes,

Verkenners 2

Foto's