Solderen en een Bronzen Award! (Verkenners 2)

Geplaatst op 14 jan door Arjan

Hallo allemaal!

Vandaag hebben de verkenners zichzelf verdiept in het leren solderen! Met ijzerdraad, koperdraad en tin, samen met een stel hete soldeerbouten is er flink geoefend en zijn ze creatief bezig geweest! Het hele lokaal zag blauw van de verbrande tin en ijzerwaren... De verkenners vonden het helemaal tof, want de meeste hadden nog nooit een soldeerbout gezien! Na diverse mooie creaties, was er nog een verrassing voor ons staflid Glenn! 

Mark van Engeland reikte namens de vereniging een Bronzen Scouting Schijndel Award uit aan Glenn, voor zijn tomeloze inzet voor Scouting Schijndel in het algemeen en voor Verkenners 2 in het bijzonder. Glenn is een vaste waarde en gerespecteerd staflid die altijd en overal zorgt dat hij er is om onze jongens te helpen en ondersteunen in het spel van Scouting. Namens ons van harte gefeliciteed Glenn!

Groeten,

Verkenners 2

Foto's