Moeder-Zoon dag (Verkenners 2)

Geplaatst op 17 okt door Arjan

Hallo allemaal!

Op deze dag hebben we de moeder-zoon dag van Verkenners 2 gehouden! Deze dag is ooit in het leven geroepen omdat we vaak zagen dat het 'ouder-zoon weekend' meestal resulteerde in het 'vader-zoon weekend'... Aangezien we ook de moeders wat 'quality time' met hun zoons wilden aanbieden, is deze dag geboren.

Deze dag werd er begonnen met de installatie van Bram en Luuk van Esch, omdat deze de week erop met de officiele installatie niet aanwezig konden zijn. Daarna is men verdeeld in groepjes, met eenieder in 1 groepje minimaal een telefoon met Whatsapp...

Tijdens de toch die volgde kon men een nummer doorgeven, men kreeg een opdracht en als men die juist uitvoerde kon men daar punten voor verdienen! Welke opdrachten dan zoal?

- Laat 2 wekkers tegelijk aflopen.

- Teken een snor bij de hele groep.

- Glij van een trapleuning...

Dit alles kon worden gefilmd, of er werden fotos verstuurd... Een hele leuke dag en zeker voor herhaling vatbaar!

Alle moeders bedankt namens alle verkenners!

Groetjes,

Verkenners 2

Foto's