Zomerkamp 2015 Dreistegen (Verkenners 2)

Geplaatst op 04 okt door Arjan

Verkenners 2 zijn dit jaar op kamp geweest in Duitsland, te weten in Dreistegen! Het thema was dit jaar Expeditie Robinson... Zoals het thema al liet horen was er een hemel, met luxe keuken en tent en staf die soms voor de verkenners kookte, er was een aarde waar men een normaal kampterrein had met normale keuken, en dan was er natuurlijk de hel, waar men niet heel veel meer dan een zeil en wat touw had en een gasstel om op te koken!

Door middel van de programma's door de week, kon men met de dagwinst er voor zorgen dat men van aarde naar hemel ging of juist naar de hel... er werd elke dag hard gestreden om de diverse punten! Ondanks dat er deze week heel veel regen is gevallen, hebben ze verkenners zich prima vermaakt, en kranig geweerd tegen de elementen!

Wij kijken terug op een heel gezellig en nat kamp, met mooie stadswandeling, dagje uit naar een wildpark met roofvogels, mooie hike en diverse spelen!

Tot volgend jaar!

Groeten Verkenners 2

Foto's