Zomerkamp Overasselt 2014 (Verkenners 2)

Geplaatst op 28 sep door Arjan

Howdie allemaal,

De verkenners zijn dit zomerkamp naar Overasselt gegaan om daar het Wilde Westen te ontdekken... Nadat we aangekomen waren werd er vlug gebouwd aan het kampterrein. Er zaten 28 andere groepen deze week rondom ons heen, dus we moesten zorgen dat we ons terrein snel veilig gesteld hadden... 

Wat hebben we allemaal gedaan? Nou we hebben een hike van 2 dagen gelopen inclusief primitieve overnachting, we zijn naar Kernwasser Wunderland geweest en we hebben natuurlijk ook nog een bonte avond, bbq, zwemmen, gezamelijk kampvuur met 15 andere groepen en het WK voetbal kijken gedaan.... Ook nog een stadswandeling in Nijmegen alwaar de 4-daagse ook bezig was...

We hebben fantastisch weer gehad, we hebben een fijn kamp gehad en gaan weer fris aan het nieuwe seizoen beginnen!

Groetjes,

Verkenners 2.

Foto's