Weekend Uden (Verkenners 2)

Geplaatst op 24 mrt door Ronald Nu al het mooiste weekend van 2012: Ons weekendje in Uden! Het begon met een mooie tocht door de bossen en weilanden rond Uden. In het centrum werden de meiden ontvangen met een kom soep en een fotospel. Na nog een uurtje lopen was iedereen weer terug en hebben we een bivak gebouwd. Toen ook de chicken tonight achter de rug was, hebben we in het donker in de Bedafse Bergen een spannend cluedospel met breeklichtjes gespeeld. Na een korte nacht die nog een uur korter duurde ook, was het tijd voor een creatief programma waarbij de kapsels van de dames flink opgeleukt werden. En toen brak de zon weer door dus brachten we de hele middag door in de Bedafse Bergen. Rond half vier eindigde voor onze groep vermoeide, bruine, zanderige en zonnig gehumeurde meiden weer een topweekend!

Video's

Bekijk alle video's van de Verkenners 2

Foto's