RSW 2014 (Gidsen)

Geplaatst op 31 mei door Ronald

Onze verkenners en gidsen deden samen met maar liefst vier teams mee aan de Regionale Scouting Wedstrijden in piraten-thema. Tijdens een koude eerste dag bouwden ze hun tent en keuken op en mochten ze de staf verrassen met een zelfbedachte themamaaltijd. Na het eten stonden toneel en een avondspel in het bos op het programma. Vrijdag was traditiegetrouw de hike, langs schitterende supermarkten en snackbars in het pitoreske Berlicum. Tijdens het creatief blok streden de groepjes om de mooiste themakleding, piratenrijm, wanted-poster en meer. Na een tweede korte nacht met veel bezoekjes aan de buren, moest zaterdag helaas alweer opgeruimd worden. Na warme een sport-en-spel-ochtend werd de uitslag bekend gemaakt. De ronde van Nicky eindigde het hoogst, op de tweede plaats! Super goed gedaan allemaal!

De uitslag staat op de RSW-website

Foto's