Gidsenweekend Vlagheide (Gidsen)

Geplaatst op 14 apr door Ronald

Vrijdagavond begon het gidsenweekend in Schijndel. Na een paar liedjes en een griezelverhaal bij het kampvuur, liepen de meiden in groepjes een spooktocht door het bos. De volgende ochtend stonden we vroeg op; met de bagage achterop de fiets reden de dames al vóór het ontbijt via Heeswijk en Veghel naar een schitterend eilandje bij de Vlagheide, waar we de tweede nacht sliepen. Er werd veel gelachen bij het 50-minuten-spel, uitgebreid gekookt, gerend voor Stratego en toen was het alweer donker. Zondag werd alles vliegensvlug opgeruimd en reden we terug. In Schijndel hebben we nog een dasring gevlochten en in een heerlijk zonnetje sloten we af met een EHBO-programma. Het was weer een topweekend!

Video's

Bekijk alle video's van de Gidsen

Foto's