Zomerkamp 2012 Venlo (Welpen 2)

Geplaatst op 01 jul door Wilko

De welpen 2 groep van Scouting Schijndel zijn op kamp geweest in Venlo. Met 16 kinderen en 6 stafleden zijn ze vanaf zondag t/m donderdag weg geweest. Het thema van dit jaar was Astrix en Obelix. Tijdens het kamp hebben de welpen de gouden sikkel van druïde Panoramix terug gevonden. Wat hebben de welpen allemaal gedaan op kamp? Dat zijn veel te veel dingen om op te noemen. Maar een klein aantal voorbeelden zijn; Stratego, Cluedo, een tocht gelopen, we zijn een dagje uit geweest naar een grote speeltuin met attracties, spellen in de bossen en op het veld, elke dag kampvuur met het spelletje ploppen en nog veel meer leuke dingen! Iedereen heeft een super, tof, vet, gaaf, mega Cool, kamp gehad! Nest van het jaar is geworden, Sjoerd Verhagen, Daniël van Aarle, Bob Verbeek en Tijn Heesakkers. Deze groep heeft goed samen gewerkt en veel punten verdiend met de spellen. Gids van het jaar is Tijn van den Heuvel geworden! Op donderdag werden de kinderen moe maar voldaan op gehaald om weer naar huis te gaan. We kijken al weer uit naar het volgende seizoen...

Foto's