Zomerkamp 2013 (Welpen 2)

Geplaatst op 06 jul door

De Welpen2 groep van Scouting Schijndel zijn op kamp geweest in Helmond. Met 18 kinderen en 7 stafleden zijn ze van zondag t/m donderdag weggeweest. Het thema van dit jaar was van 'Zero tot Hero'.

Wat hebben de Welpen allemaal gedaan op kamp? Dat zijn veel te veel dingen om op te noemen. Maar een klein aantal voorbeelden zijn; Stratego, een tocht gelopen, we zijn een dagje uit geweest naar een grote speeltuin met attracties, spellen in de bossen en op het veld, elke dag kampvuur en nog veel meer leuke dingen! Iedereen heeft een super, tof, vet, gaaf, mega cool, kamp gehad! Nest van het jaar is geworden: Jamie Hoogvliet, Odin Manders, Maiko van de Laar en Wouter van de Velden. Deze groep heeft goed samen gewerkt en veel punten verdiend met de spellen. Gids van het jaar is Zjivago Kanders geworden! Nieuwkomer van het jaar is Sven Willemen. Allemaal Proficiat! Op donderdag werden de kinderen moe maar voldaan op gehaald om weer naar huis te gaan.

Foto's