Weekend mei (Welpen 2)

Geplaatst op 11 mei door

Welpen weekend in Moergestel

Zaterdagmorgen verzamelden de welpen zich in Moergestel. In de middag zijn de welpen naar een sporthal gegaan om te kunnen klimmen tot zeven meter hoogte! Niet iedereen kon tegelijk klimmen dus ondertussen werd er hockey gespeeld. Terug gekomen op het scoutinggebouw regende het nog steeds. In deze blokhut was er een gymzaal waar basketbal gespeeld werd. Na het eten en de verplichte rust gingen de welpen zich klaar maken voor een mini playback show. In tweetallen hadden de welpen zich voorbereid, muziek uitgekozen, in stijl gekleed en natuurlijk geoefend. Daarna was het tijd voor het kampvuur en dan om te gaan slapen. 

Zondag morgen was er een actief spel met diverse spellen in één zoals: haligali, quiz, zoekspel en opdrachten uitvoeren. Na het middag eten en opruimen was er tijd voor te handelen en een afsluiting bij het kampvuur. 

Foto's