Insigne programma's + zakmeskunde (Verkenners 2)

Geplaatst op 28 nov door Arjan

De afgelopen weken zijn de verkenners bezig geweest met zakmeskunde en insingneprogramma's. De zakmeskunden doen we om de nieuwe en 'oude' verkenners bekend te maken met de mogelijkheden en onmogelijkheden van een zakmes. In een boeiende les leert men welke messen wel en niet toegestaan zijn en waarom. Ook leert men het schillen van een aardappel en een appel, een vaardigheid die belangrijk word verderop in de verkennertijd!

Ook zijn er afgelopen weken de insigne-programma's gedraaid. Diverse insignes zijn behandeld en gevolgd, waarbij alle nieuwe verkenners verplicht het EHBO insigne gevolgd hebben en de oudere verkenners het Hakken of Vuur insigne konden behalen. Na een intensieve praktijk en theorie toets, zijn de insignes uitgereikt aan diegene die deze beide toetsen gehaald hebben! Voor diegene die het niet gehaald hebben: Volgende keer beter, zet hem op!


Groetjes Verkenners 2

Foto's