Ouder-zoon weekend 2013 (Welpen 1)

Geplaatst op 26 mei door Falco

Dit weekend zijn we samen met de kinderen én ouders naar Vessem geweest. Na een kennismakingsspel zijn we richting Eindhoven vertrokken, waar een hele middag enthousiast verschillende opdrachten zijn uitgevoerd. Akela was hier misschien iets té enthousiast, want ze kwam verkeerd terecht en brak helaas haar bovenarm. Balen!
Bij terugkomst werd alles klaargemaakt voor een lekkere BBQ.

In de avond werden alle ouders als dieren het bos in gestuurd, waarna de Welpen op zoek moesten gaan naar de verschillende dierengeluiden. Nadat alle dieren waren gevonden werd er nog wat chocomel bij het kampvuur gedronken en werden marshmallows boven het vuur opgewarmd.

Zondag werden de ouders door de kinderen gewekt en was het tijd voor de ochtendgymnastiek. Hierna werden nog een aantal echte Scoutingspellen gespeeld; levend stratego en Britse bulldog moesten de ouders een keer gespeeld hebben natuurlijk. Ook hebben alle Welpen een beterschapskaartje voor Akela gemaakt en werden de foto’s van het stadsspel in Eindhoven nog bekeken.

Foto's