Weekend SC 2012 (Welpen 1)

Geplaatst op 20 nov door Wilko

Het weekend startte op vrijdagavond, waar allereerst  de 11 nieuwe welpen (en 3 stafleden!) werden geïnstalleerd en ontgroend. Het hele lokaal zat vol met ouders, broertjes en zusjes en opa’s en oma’s. Nadat alle nieuwkomers beloofden zich aan de scoutingwet te houden en de das om kregen, was het tijd voor de ontgroening. Zoals gewoonlijk werden de nieuwe welpen lekker vies!

Het heeft even geregend maar het herfstweer heeft ons gespaard: we hebben de twee avonden al ploppend af kunnen sluiten bij het kampvuur en op zaterdag hebben we een tocht door de bossen kunnen lopen. Verder is er ’s middags nog door alle welpen door het scoutingbouw gerend, is er levend ganzenbord gespeeld,  hebben we een disco gehad en hebben we nog wat andere leuke activiteiten gedaan.

Op zondagmiddag werd het geslaagde weekend afgesloten. De Welpen waren het er over eens dat vooral de disco en de marshmallows erg lekker en leuk waren!

Foto's