Insigne programma: Koken (Welpen meiden)

Geplaatst op 18 mrt door Manon

Ieder jaar doen de Welpen meiden één insigne programma. Dit doen ze op 2 groepsochtenden. Dit jaar hebben ze hun best gedaan om het kookinsigne te verdienen. De eerste groepsochtend hebben ze geleerd wat de schijf van 5 is en waar ze op moeten letten tijdens het koken (handen wassen, haren op een staart, gasstel aansluiten op de gasfles, etc). Nadat alles goed ging, hebben ze hun eigen popcorn gepoft in de pan.

De tweede groepsochtend mochten ze de kennis van vorige week meteen gaan toepassen. Ze gingen in 4 groepjes zelf een hoofdgerecht koken. We hadden macaroni, nasi, wraps en een AVGtje(aardappelen, groente en vlees). Ze hadden het recept gekregen en door goed samen te werken had iedereen een heerlijke maaltijd gemaakt. En dus het insigne dik verdient!

Foto's