Zomerkamp in Ede (Welpen meiden)

Geplaatst op 19 jul door Jose

Welpen Meiden:Zomerkamp 2015 “Het Witte Wief” in Ede

Op 19 juli 2015 arriveerden de Welpen Meiden op de blokhut van Scouting Tarcisius in Ede. Tijdens een verkenningstocht ontdekten de meiden al vlug dat er vaak een spook is gesignaleerd bij de bloedsteen in het bos bij Ede. Volgens de legende gaat deze bloedsteen bloeden als je er bij volle maan een lans in steekt. Gaandeweg ontdekten de Welpen Meiden dat deze bloedsteen de verloren geliefde van het Witte Wief was. Het Witte Wief was gestorven door liefdesverdriet en ze was al honderden jaren op zoek naar haar prins. Door middel van de Welpen Meiden, die erg dapper Udo den Boze hebben weten te trotseren, is het Witte Wief weer herenigd met haar geliefde Prins Philip.

Naast dit spannende thema hebben de Welpen Meiden nog veel meer beleefd op kamp. Op dinsdag zijn zij bijvoorbeeld gaan zwemmen in het zwembad van Ede en op woensdag zijn ze naar de Apenheul geweest.

Het was een fantastisch kamp!

Foto's