Ouder-dochter-weekend 2010 (Welpen meiden)

Geplaatst op 28 mei door Wilko Op zaterdag werden wij ontvangen met een lekker bakkie koffie of ranja met cake. Toen gingen we de namen oefenen om elkaar te leren kennen. We moesten van a-z gaan staan en zonder te praten maar uit te beelden op leeftijd. Dit viel nog niet echt mee. Het kranten meppertje was zoals altijd weer erg lachuuuh. Wij werden in volkjes ingedeeld. Ik zat bij Sam, papa Mark, Tess, mama Yvonne, Tessa, mama Jet, Mirna, mama Maureen en mijn eigen mama Judith. Na al die spelletjes hadden we toch wel erg veel honger gekregen en zijn wij lekker gaan eten. Toen de afwas, en samen met Yaniek, mama Jolanda, mama Judith en ik in de auto op weg naar Mierlo. Toen wij daar waren moesten we wachten tot alle ouders en kabouters er waren. Daarna mochten wij lekker ons bedje klaarmaken en even wat drinken met een traktatie van Jonne die was jarig geweest. Even met z’n allen op de groepsfoto en na een kleine uitleg hadden wij een leuke tocht. Dit was appeltje eitje voor ons volkje, wij konden de weg goed vinden. Onderweg moesten we boodschappen doen, want we moesten zelf koken op onze eigen gemaakte keuken. Toen het donker was hebben we dierengeluidenspel gedaan, en konden alle dieren goed vinden. Nog even bij het kampvuur een chocobabbel en stokbroodje bakken met knakworst. Staflid Bram kwam PK inspectie houden of wij goed schoon waren. Na een kussen gevecht vielen we in slaap. De papa’s en mama’s maakten het nog gezellig tot in de late uurtjes. Op zondag hadden we leuke spelletjes zoals broek hangen, zaklopen en spijkerpoepen. Iedereen was erg actief want we wilden allemaal wel graag winnen. Ook hebben we nog Stratego gedaan. Papa Frank had de vlag gevonden, en zij hadden dus gewonnen. Na het middag eten hebben we twee vlotten gebouwd en uitgeprobeerd op het water. Gelukkig bleven ze drijven. Het was mijn eerste ouder-dochter weekend en vond het erg geweldig en heel leuk. Volgende keer ben ik weer van de partij. En moe was ik zeker ik heb vanaf dat we met de auto weer naar huis reden geslapen. Poeh wat was ik er moe van. Dankjewel voor het leuke weekend stafleden. Groetjes van Ieke van Nistelrooij en mama Judith

Foto's