Dagje uit PlusScouts (PlusScouts)

Geplaatst op 04 jul door Jose

Plusscouts: Plusscoutsdag 4 juli 2015

Op 4 juli verzamelden de Plusscouts zich om 11.30 uur op het Scoutinggebouw in Schijndel. Vanwege het warme weer was het programma enigszins aangepast. Na een lunch op het Scoutinggebouw zijn we naar de solexverhuur in Sint-Oedenrode gegaan. Na een uitgebreide uitleg vertrokken de Plusscouts richting Oirschot. Tijdens de tocht is nog een zeer welkom verfrissend drankje genuttigd bij café De Bollen.

In Oirschot aangekomen kregen we een rondleiding door de brouwerij van D’n Oirsprong. Voorheen werd hier Kroon gebrouwen. Na deze rondleiding vertrokken de Plusscouts op de solex weer richting Sint-Oedenrode waar een goed gevulde groentesoep op ons stond te wachten.

Vervolgens gingen we boogschieten bij Concordia. We kregen daarbij les van enkele doorgewinterde handboogschutters (o.a. van Peter Hulsen, de assistent bondscoach van de Nederlandse Handboog Bond en Rick van den Oever, winnaar van de zilveren medaille op de Jeugd Olympische Spelen).

Na het boogschieten vertrokken we naar Arie voor een heerlijke barbecue.

Het was een mooie afsluiting van het Plusscoutsjaar!

Foto's