Installatie nieuwe Bevers (Bevers)

Geplaatst op 24 okt door Mike

Vandaag hebben wij onze nieuwe Bevers geïnstalleerd. Eerst moest het officiële gedeelte afgelegd worden. Dit gedeelte bestond uit het aantrekken van de scoutingblouse en het omdoen van de das met de dasring. Daarna moest de scouting eed afgelegd worden zoals wij dat doen bij de Bevers.

Na het officiële gedeelte werd het tijd om vies te worden. Ze moesten een snoepje uit een bak met water pakken met hun mond om vervolgens met hun gezicht in een bak met bloem te gaan. Wanneer de snoetjes weer schoongemaakt waren werden ze meteen weer vies gemaakt. Nu worden de gezichtjes van de nieuwe bevers rood geverfd door de oudere Bevers. Dit is een traditie bij de Bevers en wanneer dit gedaan is horen de nieuwe Bevers echt bij de groep.

Foto's