Weekend Maart 2014 (Bevers)

Geplaatst op 30 mrt door

In het weekend van 29 en 30 maart gingen de Bevers op hun 2e weekend van dit jaar. Als eerste werd Bastiaan geïnstalleerd. Na de installatie aten we een paar boterhammen en gingen daarna naar de ontdekhoek in Den Bosch. Daar werden allemaal proefjes gedaan zoals: chips bakken, boten bouwen, dam bouwen en zeep maken. Ze vonden het heel erg gezellig. Rond half 4 waren we weer op het scoutinggebouw , iedereen kon toen nog even vrij spelen en daarna gingen we friet eten op tafel. Die avond hebben we het boodschappenspel gedaan in het Beverbos. Tenslotte hebben we nog bij het kampvuur gezeten, hier hebben we een chips-spel gedaan en een tijdje later zijn de bevers naar bed gegaan.

De meesten sliepen lekker want we hebben de meesten rond  8 uur wakker moeten. Na het ontbijt hebben we allerlei buitenspelletjes gedaan zoals touwtrekken, hoefijzer werpen, snoephappen en levend kwartet. Daarna zijn we nog naar het hertenkamp geweest en hebben we de eendjes onderweg gevoerd. Tenslotte zijn we terug gegaan en zijn de Bevers naar huis gegaan.

 

Foto's