Vrijwilligers van scouting Schijndel in het zonnetje gezet

Geplaatst op 27 sep door Welpen 2

Scouting Schijndel bestaat 70 jaar en dat was de aanleiding om de 85 vrijwilligers eens in het zonnetje te zetten. Dit werd gedaan door middel van een weekend. In dit weekend zijn de vrijwilligers bedankt en zijn er diverse activiteiten gedaan in de vorm van teambuiding.

De 85 vrijwilligers zorgen ervoor dat iedere week meer dan 200 jeugdleden een leuke, uitdagende, spannende groepsbijeenkomst hebben. Daarnaast zorgen de vrijwilligers ervoor dat de kinderen een aantal weekenden een weekendje weg kunnen en natuurlijk in de zomervakantie een kamp. Dit doen zij allemaal vrijwillig.

Dit weekend werd medemogelijk gemaakt door; Plus Eijkemans, ’t groentehoekje, Ton Kanters, ING Boxtel, Wiek de Laat, Voets APK. Scouting Schijndel bedankt jullie voor de sponsoring!

Foto's