Open dag 2014

Geplaatst op 21 jun door Welpen 2

Laat jij je uitdagen?
Scouting Schijndel heeft nog plek voor jou!

Scouting Schijndel heeft nog plek voor leden! Iedereen tussen de 5 en 23 jaar oud kan jeugdlid van Scouting worden. Ook een handicap hoeft geen bezwaar te zijn om een actieve scout te worden. Scouting biedt kinderen en jongeren een actieve en uitdagende invulling van hun vrije tijd. De activiteiten die scouting Schijndel doet zijn niet alleen leuk, maar ze dragen ook bij aan de persoonlijke ontwikkeling van kinderen en jongeren. Het is een afwisselende en leuke vrijetijdsbesteding.

Scouting is echt iets voor jou als je houdt van gezellige en avontuurlijke dingen doen. Het mooie van scouting is, dat je niet iedere week hetzelfde doet. De activiteiten binnen Scouting Schijndel zijn daarom zeer afwisselend, maar een ding is zeker: het is altijd gezellig en avontuurlijk!
Lijkt scouting je leuk, meld je dan nu aan voor het nieuwe seizoen.

Foto's