Kerstmarkt

Geplaatst op 09 dec door Dennis H.

Zondag 9 december was er de kerstmarkt die gehouden werd in het scouting gebouw aan de Smaldonkstraat. De jongste speltakken (Bevers, Blauwe Scouts, Welpen1, Welpen 2 en Welpen Meiden) verkochten daar allerlei producten. Producten om van te snoepen: koekjes, appelflappen, muffins. Producten die zij zelf hadden gemaakt: vogelhuisjes, pindasnoeren, fakkels, vuurpotten, theelicht houders, vogelvoer. En natuurlijk niet te vergeten; de producten om je huis en kerstboom te versieren zoals; kaarsen, kerststukjes, 2e handskerstspullen met oa kerstballen, kerstverlichting en kandelaren.

De jeugdleden hebben goed hun best gedaan en de sfeer was geweldig! 

Goed gedaan allemaal!

Wij wensen iedereen prettige feestdagen. En tot volgend jaar…..

 De onderstaande bedrijven zijn wij dankbaar voor hun sponsoring.

  • Plus Eikemans

  • Bakker Bart

  • De Smaakfabriek

  • Smederij van Thiel

  • De Lindeboom

  • Kans Plus

  • Drankengroothandel "De Graaf"

  • Van Zoggel Catering

  • Dhr. van Esch

Foto's